داستان شهر پمپی شهر فاحشه گان

آتشفشان وزو آتشفشانی در ایتالیا است که بعنوان یکی از نمادهای ایتالیا نیز شناخته می شود این آتشفشان 2000 سال است که بصورت خاموش است اما از آن بعنوان آتشفشان اخطار نیز یاد می کنند.این آتشفشان یاد آور حوادث تلخی است که سالها قبل در آن ناحیه اتفاق افتاده است.

در سمت شمال این آتشفشان شهر ناپل و در سمت شرق آن شهر پمپی قرار دارد.این شهر تحت عنوان شهر فاحشگان معروف است و به شهر سکس شهرت داشت بگونه ای که فاحشه خانه های پمپی در هیچ جای دنیا وجود نداشت.

در این شهر زنها خودشان را به زنها و مردها می فروختند حتی مردها خودشان را به همدیگر !در برخی از مجسمه های یافت شده در این شهر حتی آثاری از رابطه جنسی انسان با حیوانات نیز دیده می شود.

تصویری از دیوار های شهر پمپی یک موجود افسانه ای نیمه انسان نیمه حیوان تحت عنوان Chiron در حال رابطه جنسی با پسرکی جوان را نشان می دهد

حتی امروز نمادها و آثار سکسی شهر پمپی بسیار مرد توجه هستند حتی سیستم سکسی که در این شهر بکار برده می شده در مورد باکره ها دخترها و برده های جنسی در نوع خود در دنیا بی نظیر است.

نکته ای که معلوم است این است که پمپی بزرگترین تجارت سکس در زمان خود بوده است.برای ثروتمندانی که وارد این شهر می شدند مهمانی خصوصی سکس گرفته می شد که چندین زن یا دختر در اختیار وی قرار می گرفت برای فقیران هم مکان های کثیفی برای سکس وجود داشت که بسیار سریع رابطه آنها انجام می گرفت.

ظاهرا تصویر دیواره مربوط به یکی از ثروت مندانی بوده است که برای تفریح به پمپی آمده بود

ما در تمامی کوچه ها و خیابان های این شهر اتاق های کوچکی می بینیم که در داخل اتاق زنی قرار می گرفت و شوهرش یا صاحب یا همکارش در بیرون از اتاق در کوچه مشغول جذب مشتری می شد در داخل اتاق نیز یک تخت سنگی کوچک مشاهده می شد صدها نقطه در شهر به این گونه دایر شده بود.

سمت چپ تصویر واقعی از خرابه بجا مانده از پمپی سمت راست اتاق بازسازی شده توسط کامپیوتر

اما در وسط شهر مکان بزرگتری برای سکس کردن وجود داشت که محل خرید فروش برده های جنسی نیز به حساب می روفت که در آن اتاق های فراوان و کوچکی مانند سلول های زندان برای سکس وجود داشت.وجود عکس های پرونوگرافی بر این مکان و آثار و خطوت فراوان روی تخت های سنگی و فورم اتاق ها نشان می دهد که هزاران بار در آنجا رابطه جنسی انجام گرفته بود.

تصویر کشف شده از دیوار محل خرید و فروش برده ها

همچنین انتخاب های فراوان و متنوعی برای هر کدام از مراجعین به این مکان وجود داشت.اتاق هایی نیز برای سکس گروهی در پمپی وجود داشت

ظاهرا همجنس بازی نیز در میان رومیان باستان رواج داشته است.

همه زنان نیز وموظف به پرداخت مالیات به دولت مرکزی بودند همه زنانی که وارد این شهر می شدند مشخصات آنها از جمله سن قد و .. ثبت می شد و تا آخر عمرشان نمی توانستند شهر را ترک کنند.و نمی توانستند ازدواج کنند ثبت نام به معنای محروم شدن از کلیه حقوق اجتماعی بود.و حتی گاهی اوقات برده ها بصورت دست و پا بسته نگهداری می شدند.

به مچ دست زن برده با دقت نگاه کنید متوجه دست بسته بودنش می شوید.

به بندهای مچ پا و بالا تنه برده دقت کنید.

در سالهای بعد یک نقشه جنسی برای پمپی تهیه شد و یک نفر که تازه وارد شهر شده بود می توانست از روی نقشه مورد مورد نظر خود را بیابد در سالهای بعد پمپی به پایتخت سکس جهان تبدیل شده بود بیشتر مردم از سراسر جهان ابتدا  برای کنجکاوی به آنجا می آمدند و این باعث رونق پمپی شد.

تصویری از رابطه جنسی یک زن و مرد که بروی یکی از دیوارهای پمپی نقش بسته

همچنین از سراسر روم نیز زنانی معمولا از طبقه اشراف برای خوشگذرانی به آنجا می آمدند و هر زن اشرافی معشوقه ای نیز در آنجا داشت که عمدتا این مردان از میان مردان خوش قیافه و خوش هیکل انتخاب می شدند و رژیم غذایی و ورزش های ویژه ای به آنها برای کنترل کردن خودشان داده می شد.

تصویر یکی از زنان اشرافی که برای تفریح به پمپی آمده است

تصویر از یک برده جنسی مرد که معمولا متعلق به زنان اشراف بودند تصویر از دیواره خرابه های پمپی یافت شده است

همچنین در برخی از نقاط شهر مکانهایی برای تماشای رابطه جنسی برای افرادی که علاقه مند به تماشای صحنه های رابطه جنسی داشتند وجود داشت.برای هر طبقه از رومیان نیز فاحشه های مخصوصی متناسب با آن طبقه در پمپی وجود داشت که آن زنان حق رابطه با اشخاصی از طبقه پایین را نداشتند .

به دریچه ای که توسط متخصص History channel نشان دیده می شود دقت کنید با استفادهاز دریچه افرادی که دربیرون از اتاق بودند به تماشای رابطه جنسی افراد درون اتاق می پرداختند

در پمپی تخت ها و زنها نیز شماره ی مخصوص خود را داشتند تصاویر جنسی در سراسر پمپی به چشم می خورد.همچنین کودکان بدنیا آمده در این شهر نیز بعنوان برده نگه داری می شدند تا در آینده بعنوان برده جنسی از آنها استفاده شود.یافته هایی که باستان شناسان دارند نشان می دهد همه افراد شهر رژیم غذایی مخصوص به خود را داشته اند.

تصویری از مردی که دارای قدرت جنسی بالایی برای آمیزش با زنان اشراف روم بوده این مردان رژیم غذایی و ورزش های مخصوصی داشتند.

تصویری که ظاهرا از سو استفاده جنسی از یک کودک توسط یک مرد بزرگ حکایت دارد

در این گالری می توانید تصاویر فراوانی از رابطه جنسی که بروی دیواره های پمپی یافت شده است را ببینید.

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

یک روز قبل لرزش هایی در سراسر شهر احساس می شد اما مردم اهمیتی به آن نمی دادند زیرا لرزش ها بسیار خفیف بود.

در روز 9 اوت سال 79 قبل از میلاد مسیح آتشفشان وزو شروع به فوران کرد صدایی مهیب همه مردم شهر را به لرزه افکند در کسری از ثانیه آسمان پر از گازهای سمی و دود آتشفشان شد انگار دیگر خورشید هم دیده نمی شد مردم پمپی قبل از آن چنین چیزی را ندیده بودند گازهای آتشفشانی تا 15 کیلومتر در آسمان را پوشانده بودند روز تبدیل به شب شد

تغیرات ناشی از آتشفشان باعث به هم خوردن ابرها و بارش باران اسیدی و صاعقه بر سر مردم شهر شد سپس خاکستر بر سر مردم شهر شروع به باریدن کرد همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد در یک به چشم زدن شهر از بین رفت و مردم شهر همگی به مجسمه های سنگی تبدیل شدند فوران آتشفشان تا 28 ساعت ادامه داشت همه چیز به قدری سریع بود که حتی عده ای فرصت فرار و حرکت دادن خود را نداشتند و در حال انجام دادن کارهای روزانه خود تبدیل به مجسمه شدند. عده ای نیز وقت بیشتری برای فرار داشتند اما در اتاقها مدفون شده بودند و کار دیگری جز دعا به درگاه خدایان نداشتند برده ها سر به شورش و فرار از دست اربابان خود زده بودند.

عده ای از مردم شهر توانستند خود را به ساحل برسانند یکی از فرماندهان رومی در یکی از جزیره های مجاور بود با چندین کشتی برای نجات مردم شهر آمده بود اما وقتی کشتی های وی به نزدیکی ساحل رسیدند دود سیاه رنگی در مسیر کشتی های وی پیدا شد و مانع از رسیدن کشتی ها به ساحل شد و تنها شانس نجات مردم شهر از بین رفت هفت دقیقه بعد پمپی تبدیل به تاریک ترین نقطه جهان شده بود بعد از اندکی گازها همه شهر را پیمودند و به ساحل شهر رسیدند و همه مردمی که آنجا پناه گرفته بودند را تبدیل به مجسمه های سنگی کردند.

این مرد به محض شنیدن صدا توسط گازها تبدیل به مجسمه شده حتی فرصت حرکت را هم نداشته

دیگر همه چیز از بین رفته بود همه مردم شهر گازهای مسموم را تنفس کرده بودند در یک چشم به هم زدن شهر فاحشگان تبدیل به شهر مجسمه ها شده بود.زنان مردان کودکان بی گناه و گناهکار… و شهر در زیر هزاران میلیون تن خاکستر مدفون شده بود برای هزار و پانصد سال شهر به فراموشی سپرده شد در سال 1594 خرابه های شهر در اثر یک شانس کشف شد.

ما بر مردم این شهر به فسقى که می ‏کردند عذابی از آسمان فرو خواهیم فرستاد. سوره العنکبوت _ آیه ۳۴

Advertisements

23 پاسخ

 1. خداوند را شاکر و ایمان به حق و روز و شب داریم …………..امیر 1391/08/07

 2. Kheili tekan dahande bud

 3. خدا را فراموش کردن همین نتیجه را دارد خدا کمکمان کند فراموشکار نشویم

 4. نه بابا این یه اتفاق فقط بوده .حالا مگه همین 1شهر کناره این اتشفشان بوده وازبی رفته

 5. خوب بود ممنونم

 6. ممنون از اطلاعلاتی که در اختیارمون قرار دادین

 7. واقعأ جای خوشحالی که هنوز کسایی هستند که به تاریخ اهمیت میدن. ممنون

 8. kash mardom be in chiza ahamiat midadan ba in kar jahan behesht mishod
  mammon az in vagheyati ke goftin

 9. سلام خسته نباشید.واقعآ مطالب بسیار جالب و جذابی برای من بود.تشکر میکنم از شما.میخواستم بدونم آیا کتابی در این مورد چاپ شده و یا وجود دارد که من بتوانم تهیه کنم.لطف میکنید اگر به من اطلاع دهید و کمکم کنید.با تشکر فراوان از شما.

 10. خیلی جالب وبسیاربحث برانگیزبود

 11. khahim ferestad ! in ghable eslam etefagh oftade akhavi

 12. ما بر مردم این شهر به فسقى که می ‏کردند عذابی از آسمان فرو خواهیم فرستاد. ! mikardand ! khahim ferestan ,

 13. تمدن های زیادی بودن که درکنار گسل ها شکل گرفتن و بخاطر وجود معادن و آب در آن مناطق بسرعت به امپراطوری های بزرگی تبدیل شدند اما به آن نعمت های زمینی مغرور شده و سپس آتشفشان را هم تجربه کردند.
  فقط کافران هستند که تصمیم میگیرند در چنین مناطقی زندگی کنند و قدرتشان را در آنجا مستقر کنند. آخرش هم به نتیجه حرص و طمع شان میرسند.

 14. اين عذاب خداوند كه خدا در قران از ان فرموده قوم لوط وقوم بني اسرائيل

 15. به نظر خود خداهم از لحاظ اخلاقی مشکل داشته بچه ها که اینجا بدنیا میومدن تصمیم خودشون نبوده یا برده های زن که اسیر و مجبور به این کار میشدن بلکه خواست خدا بوده که همه این اتفاقها حادث بشه یکمی صحنه نگاه کرده و وقتی خسته شده…. بوم …. همه رو با خاک یکسان کرده
  ایول
  با ما از این شوخی ها نکنی واسه عبرت سایرین!!!

 16. به نظر من قران کلام خداست و خدا در قران همه انسان ها رو داره میترسونه از سرنوشت کار زشت و دعوت میکنه به انجام کار خوب و زیبا ; اینکه قران قبل یا بعد از نازل شدن این عذاب فرستاده شده مهم نیست مهم اینه که خدا همیشه و همه جا حضور داره و تا خودش نخواد نظرش از چیزی برنمیگرده پس به این دلیل کتابش هم مربوط به تمام اعصار میشه .

 17. بسیار عالی بود امیدوارم درس عبرتی باشه

 18. به یزدان اگر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتم ! یادتون باشه یکی از حربه های مذهبیون استفاده از اتفاقات طبیعی در مسیر شستشوی افکار بوده و هست ! با همین نوع داستان سرایی ها ببینید چند سال مسیحیان بر اروپا حکومت کردن !

 19. معلوم است که این مقاله نوشته یک حزب اللهی است.
  برای آنها کافی است که بفهمند که در یک شهر باستانی یک ساختمان پیدا شده است که در ان فاحشه خانه بوده, تا شلوغش کنند و از ان یک داستان بسازند که آخر داستان طبق معمول یک عبرت مذهبی دلخواه خودشان باشد. آنها هیچ علاقه در باره یاد گرفتن در باره تاریخ مردمان یا کشورهای دیگر ندارند, اگر نه میفهمیدند که اولا پیدا شدن نقاشی های مبتذل در یک ساختمان در این شهر بیان گو نمیشود که تمام شهر و مردم ان همین طور بوده. آیا هیچ تاریخ شناس یا باستان شناس پیدا میشود که از این نتیجه گیری های احمقانه بکند؟
  فرض کنید در یکی از ویرانه های یک شهر باستانی یک ساختمانی کشف شده که بیمارستان بوده. آیا دلیل میشود که تمام مردم شهر مریض بودند یا این شهر بیمارستان بزرگی بوده؟
  خیر.
  آیا میشود نتیجه گرفت که آتشفشان بخاطر کارهای انسانها در خانه خودشان منفجر شود؟
  خیر. علم هیچ هم چنین چیزی را نشان نداده است, بر عکس نشان داده است که فعالیت آتشفشان از فشارهای درونی کره زمین بوجود میاید؛ هیچ گونه ربطی به اخلاق و رفتار انسانها ندارد.
  ولی چون حزب اللهی ها همه اش دوست دارند دیگران را محکوم بکنند و عجله دارند برای یدولوژی خودشان خودشیرینی بکنند, می آیند بی احتیاتانه ادعا های احمقانه در باره دیگران و خودشان درست میکنند که هیچ ربطی به واقیعت ندارد.
  آیا حزب اللهی ها حتی یک اثر باستانی در تاریخ کشف کرده اند و آیا حتی یک مقاله علمی در باره اثار باستانی نوشته اند؟ خیر برای اینکه آدمهای بیسوادی هستند که هیچ کنجکاوی در باره مردمان دیگر ندارد, خارج از اینکه از آنها مهره درست کنند برای پیش برد اهداف سیاسی خودشان.
  حاضرند آب روی هر کسی را ببرند تا خودشان را آدمهای درست نشان دهند. بسیار خود خواهانه است که انسان دیگران را قربانی تکبر خودش بکند.
  شاید دلیل اینکه تمام کشفهای مهم آثار باستانی ایران بوسیله خارجی ها بوده و بسیاری از مهمترین آثار تاریخی ایران در موزه های خارجی بسر میبرند وجود همین آدمهای مذهبی در ایران است که هیچ علاقه ندارند خارج از دیدگاه یدولوژیکی خودشان چیز جدید یاد بگیرند صرفا بخاطر کنجکاوی, حتی در باره کشور خودشان.

 20. وعده عذاب خدا بر کافران نردیکه بزودی در همین دنیای امروز که شاهد انواع و اقسام گناهان هستیم عذاب الهی
  و پاکسازی دنیا از مجرمان نزدیکه
  ان شآءالله

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: